Yaza özel, düşük kalorili 10 Starbucks içeceği

Starbucks, yüksek kalorili içecekler servis etmekle ünlüdür, ancak bu içecekler hem sıcak yaz günleri için birebir hem de formunuzu korumanız için düşük kalorili.

1 – Teavana Slightly Sweet Chai Tea Latte

Bu yeni buzlu içecek, sevilen Klasik Chai Tea Latte’sinden daha az tatlı bir içecek. içerisinde tarçın, karanfil ve diğer sıcak baharatlar bulunuyor ve süt ile karıştırılıp sıvı şeker kamışı şekeri ile şekillendiriliyor ve en sonunda üzerinde buz ile servis ediliyor.

2 – Very Berry Hibiscus Refresher

Kendinizi sıcaklamış ve susamış hissettiğiniz zamanlarda ‘Very Berry Hibiscus Refresher’dan daha iyi bir seçim olamaz.Gerçek meyve suyu ve bütün böğürtlenlerin yeşil kahve özütü ile karışımının verdiği doğal enerji patlaması.
Üstelik ‘Very Berry Hibiscus Refresher’ sadece 70 kalori ve hiç yağ içermiyor.

3 – Cool Lime Refresher
Cool Lime Refresher, sadece 60 kalori ve bütün Starbucks serinleticileri içinde en düşük kaloriye sahip serinletici.Misket limonu , nane ve yeşil kahve özünün bir araya gelmesiyle favori yaz içeceğiniz olmaya en büyük adaylardan biri.

4 – Nitro Cold Brew
Nitro Cold Brew, kahvenin soğuk su ile demlenmiş hali.En son hipster trendlerinden biri.Sıcak su ile temas gerçekleşmediğinden ötürü kahveyi acı ve ekşimsi yapan asitler ve yağlar kahveye geçmez ve diğer yöntemlere göre çok yumuşak içimli bir kahve elde edilir.70 kalori , 5 gram yağ ve 4 gram şeker ihtiva ediyor.

5 – Iced Skinny Flavored Latte
Siyah kahve sizin için biraz sertse Iced skinny latte sadece 80 kalori ve hiç yağ içermiyor.Yağsız süt ve şekersiz aromalı şurup ile hazırlanıp üzerinde buz ile servis ediliyor.Yaz aylarının vazgeçilmez lezzetlerinden biri.

6 – Teavana Shaken Iced Passion Tango Tea
Starbucks’ın kendi harmanı olan ebegümeci, limon otu ve elma hafifce şekerlendirildikten sonra buz ile servis ediliyor.Hiç yağ içermiyor ve 0 kalori.

7 – Iced coffee

Eğer kafein kriziniz tuttuysa büyük bir bardak Iced coffee sizin en büyük yardımcınız olacaktır.Üstelik 5 kalori , 0 yağ , 0 şeker ve 0 karbonhidrat.

8 – Teavana’s Shaken Iced White Tea

Beyaz çayın buzla karışımının verdiği berrak, hafif tatlı ve rafine edilmiş bir ferahlık.Sadece 45 kalori , 11 gram karbonhidrat ve 11 gram şeker ihtiva ediyor.

9 – Caramel Frappuccino Light Blended
Tereyağlı caramel şurubunun , Frappuccino® roast coffee ve yağsız süt ile kombine edilip buz ile harmanlanmasıyla ortaya çıkan eşsiz bir lezzet.100 kalori.

10 – Nonfat Iced Caramel Macchiato
Zengin içerikli starbucks espressosunun vanilya aromalı şurup, süt ve buz ile harmanlanıp, üzerine karamel serpiştirilmesiyle ortaya çıkan muhteşem bir lezzet.Üstelik yağsız sütlü olanı sadece 100 kalori.

Facebook Yorumları